کوچک کردن بینی با جراحی

دوشنبه 4 شهریور 1392 ساعت 17:05

جراحی بینی گوشتی برای کوچک کردن بینی

اگر پوست بینی ضخیم و غضروف های زیر آن نازک و ظریف باشد، بینی را گوشتی می نامند. برعکس، اگر پوست بینی نازک و غضروف های زیر آن محکم باشد، بینی غضروفی خواهد بود.

با تکنیک های قدیمی تر ، تقریباً کار خاصی برای بینی های گوشتی نمی شد کرد چون تکنیک های قدیمی بیشتر کاهنده بودند و شامل تراش دادن استخوان و غضروف می شدند. بینی گوشتی خودش غضروف های ضعیف تری دارد. حال اگر این غضروف های ظریف تراش داده و نازک شوند، اگر چه ممکن است برای مدتی بینی کوچک تر و زیبا تر به نظر برسد. اما با گذشت زمان و به علت فعل و انفعالات زیر پوستی، بینی جمع شده و خودش را به سمت پائین می کشد. اینکه می گفتند بینی افتادگی پیدا کرده و یا برگشت کرده به همان علت است.

اما امروزه چون بینی های گوشتی با تقویت غضروف شکل داده می شوند، حالت داده می شوند و بازآرایی می شوند، برگشت بینی های گوشتی یا افتادگی بینی های گوشتی خیلی کم شده و شاید اصلا اتفاق نیفتد.

پاسخ دکتر حسنانی به برخی از پرسشهای شما در مورد جراحی بینی های گوشتی

 

مهسا پرسید:

سلام من تصمیم گرفتم اندازه بینی مو کوچک کنم به نظر شما تا چه حد بینی من کوچک میشود؟ به نظر شما نتیجه خوبی خواهد داشت؟

 متقاضی کاهش اندازه بینی

پاسخ دکتر حسنانی به پرسش مهسا:

سلام . بینی شما گوشتی است , امکان کوچک کردن بینی شما تا حد متوسط وجود دارد .

فرشته پرسید:

سلام دکتر خسته نباشین من میخوام بینی خودمو عمل کنم. نمیدونم که چطور میشه. لطفا راهنمای کنید که اصلا بینی من گوشتی است یا نه؟ نتیجه عمل این بینی خوب میشه؟ ممنون از راهنماییتون

 

پاسخ دکتر حسنانی به پرسش فرشته:

سلام . بینی شما گوشتی است ولی خوشبختانه غضروفهای محکمی دارد و امکان جراحی موفق برای شما وجود دارد .

 

شکوفه پرسید:

سلام خسته نباشید. من بینی گوشتی دارم و از عمل میترسم چون آشنایان می گویند که بعد از عمل امکان افتادگی وجود دارد.اگر امکانش هست بنده را راهنمایی کنید. ممنونم

 نگران افتادگی بینی خود بعد از عمل نباشید

پاسخ دکتر حسنانی به پرسش شکوفه:

سلام .غضروف های بینی شما محکم است و نگرانی شما برای افتادگی بینی بعد از عمل بی مورد است .

شیوا پرسید:

سلام. آقای دکتر من 19 سالمه. می خواستم بدونم بینی من از چه نوعی است؟ نتیجه عمل جراحی خوب میشه؟ مشکلاتش چیه؟ و چون صورت بزرگی دارم می خوام بدونم با عمل بینی و کوچک شدن ان تو صورتم گم نشه

 پاسخ دکتر حسنانی به پرسش شیوا:

سلام . بینی شما از نوع گوشتی است . نوک و پره های بینی شما بزرگ است و باید کوچکتر شود. نتیجه قابل قبولی از جراحی خواهید گرفت. نگران کوچک شدن بیش از حد آن نباشید زیرا اصلا قابلیت انجام آن وجود ندارد.

 مارال پرسید:

با سلام خدمت آقای دکتر. مدتیه که جراحی زیبایی بینی ذهن منو در گیر کرده (بنظرم به لحاظ اندازه در تمام رخ بزرگه و گرد بودن سر بینی ام منو ناراحت میکنه اما از لحاظ نیم رخ و قسمت بالای بینی ام زیاد مشکلی ندارم از لحاظ تنفسی هم مشکلی ندارم) و تحقیقات زیادی رو در این مورد انجام دادم تا به سایت شما برخورد کردم. حال چند تا سوال از خدمت شما دارم:1- نوع بینی من با توجه به اینکه عکس تمام رخ و نیم رخ رو برای شما ضمیمه کردم از چه نوعیه؟؟2-من تمایل دارم بینی ام رو ظریف(به اصطلاح عامه عروسکی)عمل کنم آیا با توجه به عکس ها نتیجه ی عمل مطلوب خواهد بود؟3-با توجه به اینکه فک پایین من کوچکتر از فک بالا هستش و من تمایلی به جراحی فک ندارم با این وضع نظر شما در مورد نتیجه ی عمل چیه؟

 بینی شما همین که مختصر ظریف تر شود کفایت می کند

پاسخ دکتر حسنانی به پرسش مارال:

سلام . بینی شما از نوع نیمه گوشتی با گرایش بیشتر به سمت بینی گوشتی است . تبدیل این نوع بینی به فرم عروسکی معمولا با ایجاد عوارضی نظیر مشکل تنفسی همراه است و توصیه نمی شود . برای بینی شما همین که مختصر ظریف تر شود کفایت می کند و با بهترین نتایج تنفسی و زیبایی همراه است . 

گیره کوچک کننده بینی | گیره فرم دهنده بینی | گیره کوچک کننده بینی | چطور بینی خود را کوچک کنیم

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo